517 - 123 - 639

Sterownik New Orbit z pilotem 12 sekcji zewnętrzny

<< >>
Waga: 1,80 kg
Stan magazynowy: 50-100sztuk
Producent: ORBIT
719.00
szt
  • Opis
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

- Każda z sekcji nawadniania może być przypisana zarówno do Programu A jak i drugiego Programu B.

- Zawory przypisane do danego program uruchamiane są sekwencyjnie, tzn. nie ma możliwości ustawienia niezależnych czasów startu dla wszystkich sekcji.

- W każdym z programów możliwe jest wykorzystanie do 6 czasów startu zaworów na dzień.

- Kolejne zawory startują po zakończeniu pracy przez poprzedni zawór.

- Funkcja ta pozwala wyłączyć nawadnianie w określone dni tygodnia lub w określonym przedziale dnia,

- Port dokujący, do którego podłączane są wszystkie przewody sterujące i zasilające montowany jest na stałe na ścianie. Jednostka sterująca może zostać szybko zsunięta z portu dokującego, np. w celu ułatwienia programowania sterownika,

- Sterownik wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania, przy pomocy którego można uruchamiać sekcje nawadniania.

- Pilot pozwala na wyłączenie pracujących sekcji z dowolnego miejsca objętego zasięgiem o promieniu około 100 m w linii prostej (60 m przy przeszkodach).  

- Wszystkie dane wprowadzone do programu A i B przechowywane są w pamięci trwałej (EEPROM) lub w pamięci wewnętrznej sterownika. Funkcja ta pozwala zachować program w przypadku przerw w zasilaniu sterownika.

Dane: 

  • Zasilanie zewnętrzne 230VAC (prąd przemienny)
  • Zasilanie wewnętrzne 24VAC (prąd przemienny)
  •  Bateria 9V do zasilania pilota (brak na wyposażeniu)
  • Bateria 3V do podtrzymania pamięci sterownika (na wyposażeniu). 

 

Nasi klienci kupili także

Promowane
Więcej opcji
Twoje konto

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Runa Małgorzata Klimczak-Stęsik z siedzibą w 61-212 Poznań, Os. Oświecenia 102/19 NIP: 779-121-67-79 w celu: wysyłki newslettera. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres nawadnianietanie@o2.pl. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl