517 - 123 - 639

Skrzynka Jumbo2 Easy Open

<< >>
Waga: 6,00 kg
95.00
szt
  • Opis
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Prostokątna skrzynka zaworowa wykonana z wytrzymałego plastiku. Zabezpiecza osadzone w ziemi zawory nawadniające. Funkcjonuje również jako trwałe zamknięcie, które umożliwia łatwy dostęp do zaworów przy dokonywaniu ich konserwacji. Stosowane na terenach zieleni, stanowią schronienie dla zaworów pojedynczych, wielokrotnych, jak również innych urządzeń stosowanych w podziemnych instalacjach nawadniających.

 

Srzynka jest wyposażona w specjalny uchwyt na kable do połączeń elektrycznych który pozwala poukładać je w górnej części co zabezpiecza je dodatkowo przed ewentualnym zalaniem wodą.

 

Posiada specjalny uchwyt do łatwego otwarcia skrzynki.

Pokrywa jest zamykana przy pomocy śruby na śrubokręt gwazdkowy.

Idealnie przystosowana do zamocowania małych łączników żelowych 

 

Skrzynka Jumbo2 jest nieco większa od modelu JUMBO dzięki czemu dostęp do zaworów jest bardziej swobodny.

 

 

WYMIARY

 góra: 56 x 39 cm

 dół: 67 x 49 cm

 wys. 33 cm

 

 

Nasi klienci kupili także

Promowane
Więcej opcji
Twoje konto

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Runa Małgorzata Klimczak-Stęsik z siedzibą w 61-212 Poznań, Os. Oświecenia 102/19 NIP: 779-121-67-79 w celu: wysyłki newslettera. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres nawadnianietanie@o2.pl. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl